Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 10, 2022 22:46 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza firma Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Robimy wytrawne usługi agrarne czy też administrujemy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszystkie wytwarzane profesje tudzież usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem a także załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podtrzymane na uprawianiu całego szeregu typów zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Pozwalamy na wykwalifikowanych kierowców, przewoźników jak i wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to czynienie usług w obrębie przewozu osób względnie rzeczy wehikułami, które są zarejestrowane na obrębie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi albo rzeczy na otoczenie innego kraju albo ściąganie zza granicy do Krajowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.