Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

Pracownik biurowy - szkolenie online z zaświadczeniem MEN OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 6, 2020 21:22 - Nauka i szkolenia - Cała Polska
199.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Błyskawiczny, intensywny kurs online Pracownik administracyjno-biurowy. 13 lekcji audio do słuchania i ściągi do czytania, które przygotują Cię do pracy w charakterze pracownika biurowego w firmie czy urzędzie.

Wygodna i prosta w obsłudze platforma e-learningowa, indywidualne konto Uczestnika, pozwalające na naukę we własnym tempie i w miarę własnych możliwości czasowych. Stała pomoc trenera w czasie szkolenia.

Szkolenie omawia najważniejsze aspekty pracy biurowej - omawiamy samo stanowisko pracownika biurowego, cechy profesjonalnego pracownika biurowego, dane osobowe w pracy biurowej i wiele innych nietypowych, aczkolwiek bardzo ważnych w pracy biurowej elementów.

Dostęp do kursu niezwłocznie po zapisaniu się. Materiały do pobrania, a po ukończeniu szkolenia otrzymujesz od nas drukowane zaświadczenie MEN i certyfikat, które wyślemy Ci w dniu, w którym ukończysz szkolenie.

Nasze szkolenie Pracownik administracyjno-biurowy - kurs online z zaświadczeniem MEN nastawione jest na wygodę Uczestnika i maksymalną efektywność. Sama decydujesz, kiedy się uczysz - z telefonu, tabletu, komputera - jak Ci wygodnie. Uczysz się bez wychodzenia z domu, nie tracisz czasu na dojazdy na zajęcia stacjonarne.

Zobacz na stronie i zapoznaj się z pełną ofertą szkolenia. Jako placówka oświatowa, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 130267 posiadamy pełne uprawnienia do wydawania legalnych zaświadczeń MEN
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.